LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deputeti zbulon bisedën me djalin e Nanos/ Si është gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit

12 Shtator 2023, 15:35, Politikë CNA
Deputeti zbulon bisedën me djalin e Nanos/ Si është gjendja
Ish-kryeministri Fatos Nano

Prej disa javësh, ish-kryeministri Fatos Nano është shtruar në spital, ndërsa nga raportimet është mësuar se gjendja e tij shëndetësore ka ardhur duke u përmirësuar.

Të njejtën gjë ka pohuar ditën e sotme edhe deputeti i PS-së, Petro Koçi.

Ai tha në një intervistë telvizive se ka komunikuar me djalin e Nanos dhe ky i fundit i ka pohuar se gjendja shëndetësore e ish-kryeministrit është stabilizuar

“Kam komunikuar me djalin e Fatos Nanos dhe më ka thënë se gjendja e tij është stabël. Nuk e kam vizituar në spital sepse mendoj se në gjendjen e tij nuk i bëjnë mirë vizitat e shumta”, deklaroi Koçi./ CNA

 

Lajmet e fundit nga