LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bardhi thërret sërish në tryezë deputetët e opozitës/ Kur do të mbahet mbledhja e radhës

11 Shtator 2023, 19:36, Politikë CNA
Bardhi thërret sërish në tryezë deputetët e
Deputeti Gazment Bardhi

Të mërkurën e 13 shtatorit do të mbahet një tjetër mbledhje e përbashkët e deputetëve të opozitës, mëson CNA.

Ashtu si mbledhja e parë, edhe kjo tryezë është thirrur nga Gazment Bardhi.

Ai ka njoftuar kolegët se takimi do të zhvillohet në Kryesinë e Kuvendit, në orën 13:00.

Mbledhjen e deputetëve, Bardhi e kishte paralajmëruar paraditen e sotme, ndërsa tashmë i ka treguar kolegëve vendin dhe orën kur do të zhvillohet./ CNA

Lajmet e fundit nga