LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

30 minuta para seancës parlamentare/ Zbulohet lëvizja e Berishës

23 Mars 2023, 09:02, Politikë CNA
30 minuta para seancës parlamentare/ Zbulohet lëvizja e Berishës
Kreu i PD-së, Sali Berisha

30 minuta para seancës parlamentare, kreu i PD-së, Sali Berisha, do të mbledhë grupin parlamentar të PD-së.

Mbledhja do të zhvillohet në selinë blu, në sallën “Azem Hajdari”, në orën 09:30.

“Në ora 09:30 mbledhje e Grupit Parlamentar në sallën 'Azem Hajdari'. Fjala e kryetarit të PD-së, Sali Berisha, do të jetë 'live'”, thuhet në njoftim.

Sot në orën 10:00 do të mbahet seanca e radhës parlamentare. Sipas rendit të ditës, në Kuvend do të zhvillohet interpelanca me ministren Ogerta Manastirliu dhe seancë pyetjesh me ministren Evis Kushi. / CNA.al

Lajmet e fundit nga