LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Shqiptarët kërkojnë ndryshim”/ Meta: "14 Maji", dita e triumfit të demokracisë

22 Mars 2023, 18:22, Politikë CNA

“Shqiptarët kërkojnë ndryshim”/ Meta: "14

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me qytetarët në Njësinë numër 7, në kryeqytet ku shprehet se rrugëtimi do të vijojë duke dëgjuar problematikat e qytetarëve.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Meta shprehet se 14 Maji do të jetë dita e triumfit për shqiptarët, të cilët kërkojnë ndryshim.

“Sot ishim në Njësinë Nr. 7 në Tiranë.

Vijojmë rrugëtimin tonë për të dëgjuar qytetarët, të cilët kanë një padurim të jashtëzakonshëm për Ndryshim.

Ecim të sigurtë drejt 14 Majit, ditën e triumfit të demokracisë dhe rikthimit të bashkive tek qytetarët”, shkruan Meta./CNA

Lajmet e fundit nga