LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Si top sheqeri”/ Motra e Megi Pojanit ‘tërbon’ rrjetin, gjysma e ‘atij’ jashtë

1 Gusht 2022, 09:28, Lifestyle CNA
“Si top sheqeri”/ Motra e Megi Pojanit ‘tërbon’
Ina Pojani

Influencuesja Ina Pojani, motra e Megi Pojanit, është një ndër vajzat më të ndjekura në "Instagram", ku numëron plot 132 mijë "followers".

Ina nuk heziton të ndajë me ndjekësit herë pas here video dhe foto nga më të ndryshmet, duke provokuar me linjat bombastike.

Së fundmi ajo ka postuar një foto nga pushimet e veshur me bikini rozë, ndërsa i duken edhe pjesët intime.

Kjo nuk u ka shpëtuar as ndjekësve, të cilët ia vënë në dukje duke shkruar: "Ta paska dal gjysma jashtë"./E.T-CNA.al

“Si top sheqeri”/ Motra e Megi Pojanit ‘tërbon’

Lajmet e fundit nga