Transformimi i Fjolla Morinës/ Këngërja duket një “panterë” e vërtetë

29 Korrik 2022, 18:44, Lifestyle CNA

Transformimi i Fjolla Morinës/ Këngërja duket një

Nuk do ta njihni këngëtaren Fjolla Morina, e cila është transformuar totalisht, duke u shndërruar në një ‘panterë’ të vërtetë.

Në fotot e publikuara në “Instagram”, këngëtarja vjen krejt ndryshe, në forma trupore perfekte dhe luk totalisht i ndryshyar.

Fjolla duket se e ka hedhur pas të shkuarën dhe tashmë po shijon momentet e saj, duke treguar se është në top formë./CNA.al

 

Transformimi i Fjolla Morinës/ Këngërja duket njëTransformimi i Fjolla Morinës/ Këngërja duket njëTransformimi i Fjolla Morinës/ Këngërja duket një

Lajmet e fundit nga