LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një fatlum si portieri gjerman/ Gruaja e tij, një super “bishë”, çmend meshkujt me pozat provokuese

31 Korrik 2022, 14:37, Lifestyle CNA
Një fatlum si portieri gjerman/ Gruaja e tij, një super
Modelja, Maria Izabel Goulart Dourado

Maria Izabel Goulart Dourado është një modele braziliane, e cila njihet si një nga engjëjt e Victoria's Secret nga 2005 deri në 2008 dhe për punën e saj me Sports Illustrated Swimsuit Issue dhe Armani Exchange.

Gjithashtu Goulart është bërë e njohur si partnerja e portierit gjerman, Kevin Trapp, me të cilin prej vitesh jeton romancën e dashurisë.

Goulart shpesh publikon foto shumë të nxehta në rrjetet sociale, ku tregon format e saj perfekte. Linjat e saj të trupit janë ëndrra e çdo vzje ndërsa pozat e saj bëjnë për vete çdo mashkull që i shikon.

Ndër të tjera ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Izabel Goulart të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga