LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një mami hot si Olta Gixhari/ Fotot më sensuale të aktores bukuroshe

30 Korrik 2022, 22:58, Lifestyle CNA
Një mami hot si Olta Gixhari/ Fotot më sensuale të aktores
Aktorja Olta Gixhari

Pas lindjes së djalit, Amar, aktorja e njohur, Olta Gixhari është kthyer shumë shpejt në formë.

Pak javë pas lindjes, Olta tregoi pa asnjë kompleks linjat e saj duke frymëzuar shumë nëna të reja.

Por përpos akuzave për photoshop apo përdorim të filtrave në fotot e saj, aktorja nuk ka ndalur së publikuari foto ku vë në pah format perfekte.

Çdo foto që ajo shpërndan në rrjetet sociale sjell një lumë reagimesh nga ndjekësit, mes të cilave kritikuese dhe komentuese, ndërsa nuk lë mënjanë as vëmendjen e mediave.

Për më tepër, ne po ju sjellim disa nga fotot më të nxehta të Olta Gixharit, mamit seksi që “ndez” gjithmonë rrjetin./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga