LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prezantuesja e motit ‘tërbon’ meshkujt me të pasmet bombastike/ 20 fotot e yllit të Instagramit, që do t’iu lënë pa fjalë

30 Korrik 2022, 11:18, Lifestyle CNA
Prezantuesja e motit ‘tërbon’ meshkujt me të pasmet
Modelja dhe prezantuesja, Janet Garcia

Yanet Garcia është një modele, një aktore dhe një yll televizioni shumë i suksesshëm. Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram rreth 14.8 milionë.

Bukuroshja meksikane është bërë shumë e njohur falë bukurisë dhe formave të saj super. Fotot e saj janë shumë të pëlqyera dhe të kometuara në rrjetet sociale.

Përveç të gjitha profesioneve që ushtron Yanet ka dhe një pasion të madh për palestrën. Ajo tregon se ushtrohet shumë dhe pika më e fortë në trupin e saj janë të pasmet. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga