LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtatzënë apo jo?/ Einxhel Shkira sqaron si qëndron e vërteta

30 Korrik 2022, 11:33, Lifestyle CNA
Shtatzënë apo jo?/ Einxhel Shkira sqaron si qëndron e
Moderatorja Einxhel Shkira

Moderatorja Einxhel Shkira po përflitet në mediat rozë, se është në pritje të ëmbël.

Sipas Prive, moderatorja është 16 javëshe dhe së shpejti do të bëhet nënë.

Por vetë Einxhel ka konfuzuar ndjekësit me postimin e saj në rrjetet sociale, ku hedh poshtë lajmet për shtatzëni.

Në një nga postimet e saj ajo shkruan: "Në pritje të atyre 1.1 milionë profileve që shohin fshehurazi". Ndërsa në një tjetër postim ku etiketon një nga mikeshat e saj shkruan:"A je ti burimi i pasakt pranë meje moj?!

Në këtë mënyrë Einxhel duket se ka hedhur poshtë lajmet se ajo dhe Dagz do të bëhen prindër.

Kujtojmë se dyshja po shijojnë dashurinë e tyre në maksimum. Ata kanë ndarë me ndjekësit edhe momente nga pushimet që kanë kaluar së bashku./ CNA.al

Shtatzënë apo jo?/ Einxhel Shkira sqaron si qëndron e

Shtatzënë apo jo?/ Einxhel Shkira sqaron si qëndron e

Lajmet e fundit nga