LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me pozat nga shtrati/ Kylie Jenner ka një mesazh për ndjekësit e saj

30 Korrik 2022, 19:02, Lifestyle CNA
Me pozat nga shtrati/ Kylie Jenner ka një mesazh për ndjekësit e
Miliarderja, Kylie Jenner

Ylli i Instagramit dhe miliarderja Kylie Jenner, ka publikuar së fundi disa foto ku shfaqet shumë provokuese.

E shtrirë në krevat, duke treguar format e saj shumë të komentuara, Kylie Jenner jep një mesazh ‘motivues’ për të gjithë ndjekësit e saj.

“Ngrihu dhe shkëlqe”, shkruan Jenner në fotot e saj./ CNA.al

Me pozat nga shtrati/ Kylie Jenner ka një mesazh për ndjekësit e

Me pozat nga shtrati/ Kylie Jenner ka një mesazh për ndjekësit e

Lajmet e fundit nga