LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Ta godita zemrën’/ Luana Vjollca ‘shpërthen’ rrjetin, ekspozon gjoksin

30 Korrik 2022, 17:03, Lifestyle CNA
‘Ta godita zemrën’/ Luana Vjollca ‘shpërthen’
Moderatorja, Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca, është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan momente nga projketet që ka realizuar deri më taniu, apo edhe nga pushimet.

Pas publikimit të këngës “Pele Pele”, një bashkëpunim me "Ray Vanny", moderatorja ka publikuar disa foto shumë seksi dhe provokuese.

Moderatorja, në fotot e fundit ka ekspozuar gjoksin bombastik, duke ndezur kështu rrjetin në komente.

“Ta godita zemrën”, shkruan Luana krahas fotove të nxehta./ CNA.al

‘Ta godita zemrën’/ Luana Vjollca ‘shpërthen’

‘Ta godita zemrën’/ Luana Vjollca ‘shpërthen’

‘Ta godita zemrën’/ Luana Vjollca ‘shpërthen’

‘Ta godita zemrën’/ Luana Vjollca ‘shpërthen’

‘Ta godita zemrën’/ Luana Vjollca ‘shpërthen’

Lajmet e fundit nga