LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tërheqëse si prezantuesja e serisë A/ Fotot më sensuale të biondinës, Ludovika Pagani

31 Korrik 2022, 15:09, Lifestyle CNA
Tërheqëse si prezantuesja e serisë A/ Fotot më sensuale
Modelja dhe prezantuesja e serisë A, Ludovika Pagani

Modelja dhe prezantuesja e Serisë A, Ludovika Pagani vjen me poza të nxehta nga pushimet. Biondina ka gjetur pak kohë për pushime teksa pret të nisë sezonin e ri.

Ajo shfaqet mjaft provokuese dhe sensuale në fotot e fundit, teksa pozon me rroba banjo.

Bukuroshja e "Instagram"-it është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit poza tejet tërheqëse.

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtëm me fotot më të bukura të Ludovika Paganit./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga