LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit/ Çfarë i dha në dorë gjyshja Deas

12 Mars 2023, 16:02, Lifestyle CNA

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit/ Çfarë i dha në

Mbrëmjen e djeshme Dea ka hapur kutinë e Pandorës dhe surpriza për të ka qenë një takim me gjyshën e saj, Valin.

Një veprim i dyshimtë i gjyshes, teksa takonte mbesën e saj mbrëmë në "Big Brother VIP", ka bërë xhiron e rrjetit.

Ajo i dha diçka në dorë, dhe kjo ngjalli dyshime se mund të kishte qenë letër.

Mirëpo, këto dyshime duket se i ka shuar familja e Deas, ku pohuan se ishte një facoletë që ia kishte dhënë gjyshja./CNA.al

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit/ Çfarë i dha në

Lajmet e fundit nga