LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kristi i pasigurt për lidhjen me Keisin/ “Nuk jam i dashuruar”

11 Mars 2023, 08:19, Lifestyle CNA

Kristi i pasigurt për lidhjen me Keisin/ “Nuk jam i dashuruar”

Lidhja mes Krist Aliajt dhe Keisi Meidini duket se po kthehet në një telenovelë.

Kjo ka ndodhur pas hyrjes së Sabinatit në Big Brother Vip, çfarë ka ngurtësuar marrëdhëniet mes çiftit ps vëzhgimit 24 orë nga ky i fundit.

Kristi duket se ndodhet ende në dyshime për sa i përket lidhjes së tij me Keisin pasi ende nuk e konsideron atë të dashurën e tij.

Në një bisedë me Luizin, ai e ka pohuar këtë.

Kristi tha se ata kanë interes romantik ndaj njëri-tjetrit por kjo ende nuk quhet dashuri.

Kristi: Marrëdhënia jonë është parë me sy tjetër.

Luizi: Ty të lind dashuria vetëm kur ke uri?

Kristi: Mua më lind interesi kur vjen  momenti.

Luizi: A ka ardhur ky momet që t’i thuash vetes jam i dashuruar?

Kristi: Jo për dashuri është shumë serioze, nuk ka ardhur momenti.

Luizi: E kam seriozisht?

Kristi: Në rastin konkret për të thënë që unë kam dashuri për Kejsin është shumë herët. Kjo sepse unë i jap shumë rëndësi dashurisë.

Kjo që kemi ne është një situatë që po shkon shumë mirë në njohjen tonë, kemi interes romantik dhe po të vazhdojmë kështu mund të krijojmë një marrëdhënie serioze ku  pjesë është dashuria./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga