LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Akuzoi ish-banorët se po përdorin Luizin për “të përfituar”/ Moderatorja "shpërthen" ndaj Arbër Hajdarit

8 Mars 2023, 21:03, Lifestyle CNA

Akuzoi ish-banorët se po përdorin Luizin për “të

Mbrëmja e djeshme e Big Brother Vip solli debate dhe reagime te ashpra nga personazhet e medias dhe jo vetëm.

Opinionisti Arbër Hajdari ka shpërthyer ashpër ndaj ish-banorëve të shtëpisë Efit dhe Ronaldos pasi i akuzoi se ata se po shfrytëzojnë Luizin dhe pëlqimin që ai ka nga publiku për të përfituar nga ai.

Ky debat nuk i ka shpëtuar as moderators Fatma Haxhialiu e cila nëpërmjet një reagimi në Insta Story ka shprehur hapur kundërishtimin ndaj argumentave të Arbrit dhe e ka akuzuar atë se po përçmon ish-banorët./CNA.al

Akuzoi ish-banorët se po përdorin Luizin për “të

Lajmet e fundit nga