LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi bën gjestin e veçantë për Kiarën/ Bën tatuazh një nga tiparet e moderatores

6 Mars 2023, 08:17, Lifestyle CNA
Luizi bën gjestin e veçantë për Kiarën/ Bën
Foto ilustruese

Këngëtari Luiz Ejlli ka surprizuar moderatoren me gjestin e tij.

Brenda shtëpisë një ditë më parë ka hyrë një profesionist tatuazhesh dhe Luizi ka vendosur që të gdhendë në trup syrin e Kiarës, firmën e saj dhe logon e "Big Brother VIP".

Ky gjest ka lumturuar moderatoren, e cila e ka vlerësuar këtë veprim të këngëtarit.

Dyshja janë rikthyer sërish bashkë pas debateve të forta mes njëri-tjetrit. Në momenti që u duk se në marrëdhënien e tyre kishte një krisje, ata e gjetën sërish rrugën për te njëri-tjetri./ CNA.al

Lajmet e fundit nga