LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Olta Gixhari “përplaset” me Armaldon/ Njeri i rrezikshëm, je as mish as peshk

10 Mars 2023, 16:52, Lifestyle CNA
Olta Gixhari “përplaset” me Armaldon/ Njeri i rrezikshëm,
Aktorja Olta Gixhari dhe tenori Armaldo Kllogjeri

Aktorja Olta Gixhari dhe tenori Armaldo Kllogjeri kanë debatuar për ojën që po kryejnë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Olta e ka cilësuar Armaldon si njeri të rrezikshëm, ndërsa Maestro e ka kundërshtuar.

Ajo i tha tenorit se është “as mish as peshk”, pasi sipas saj nuk ka qëndrueshmëri.

Pjesë nga debati:

Olta: Ti je njeri shumë i lëkundur.

Armaldo: A ti këtë thuaj...

Olta: Po je i rrezikshëm, nuk është gjë e bukur kjo që po të them unë.

Armaldo: Jo po një sekond...

Olta: Ti je as mish as peshk...

Armaldo: Ku e ke kuptuar ti rrezikshmërinë time ndaj teje?

Olta: Ti…

Armaldo: Çfarë rrezikshmërie ke parë?

Olta: Sepse je i lëkundshëm.../ CNA.al

Lajmet e fundit nga