LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vuante nga sëmundja e rëndë/ Ndërron jetë motra e Valbona Memës

9 Mars 2023, 16:50, Lifestyle CNA

Vuante nga sëmundja e rëndë/ Ndërron jetë motra e

Këngëtarja Valbona Mema ka ndarë lajmin e hidhur. Ajo ka humbur motrën e cila vuante nga një sëmundje e rëndë.

“Pusho e qetë motra ime”, shkruan këngëtarja, ndërsa ka postuar dhe një foto ku i mban dorën motrës.

Kujtojmë se pak javë më parë Valbona Mema ka garën e saj në Big Brother Vip, duke u larguar nga shtëpia në mënyrë urgjente, për shkak të përkeqësimit të gjendjes shëndetësore të së motrës./CNA.al

Vuante nga sëmundja e rëndë/ Ndërron jetë motra e

Lajmet e fundit nga