LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Qetsori “nuk i reziston tundimit”/ Puth në buzë Sabianin

11 Mars 2023, 12:42, Lifestyle CNA

Qetsori “nuk i reziston tundimit”/ Puth në buzë Sabianin

Banori më i r i “Big Brother VIP”, Qetsor Ferrunaj gjatë mbrëmjes dedikuar vetëm djemve, ka vendosur që të mos i përgjigjet pyetjes dhe ka kryer dënimin.

Ai preferoi mos të thoshte emrin e ish-të dashurës së fundit dhe për këtë arsye zgjodhi dënimin, i cili ishte që të puthte në buzë një nga djemtë.

Banori zgjodhi të puthte në buzë Sabian Medini, ndërkohë banorët e tjerë qeshën teksa panë puthjen e papritur./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga