LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi i varur nga bixhozi/ Miqtë e tij sqarojnë si qëndron e vërteta

11 Mars 2023, 10:28, Lifestyle CNA

Luizi i varur nga bixhozi/ Miqtë e tij sqarojnë si qëndron e

Joni dhe Mario, shokët e fëmijërisë së banorit të “Big Brother VIP”, Luiz Ejllit

kanë sqaruar përballë moderatores Ester Bylyku, shumë të vërteta sa i përket

versioneve më të përhapura për Luizin se ky i fundit luan bixhoz.

Pjesë nga biseda në studio:

Moderatorja: Sa e vërtetë është kjo?

“Kjo nuk është e vërtetë. Ky është një sulm ndaj Luizit, madje personin që e nisi këtë thashethem Bledi Manen, produksioni e futi brenda në shtëpi që t`ia thoshte Luizit në sy. Luizi nuk ka probleme me bixhozin’ u shprehën shokët e tij./CNA.al

Lajmet e fundit nga