LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

5 persona në ethe/ Kush janë finalistët e “Big Brother VIP Kosova”

11 Mars 2023, 16:49, Lifestyle CNA

5 persona në ethe/ Kush janë finalistët e “Big Brother VIP

5 banorë të “Big Brother VIP Kosova” janë shpallur finalistë të reality show-t mbrëmjen e kaluar, ku u mbajt gjysmëfinalja.

Pas 96 ditësh të izoluar, finalistët janë shumë pranë natës së madhe, ku do të shpallet fituesi.

Për çmimin e madh të këtij edicioni të parë të “Big Brother VIP” në Kosovë konkurojnë Artan Thaçi, Arkimed Lushaj, Mbresa Hajrullahu, Vedat Bajrami dhe Juliana Nura.

Çmimi i madh që do të marrë fituesi është 200 mijë euro, ndërsa secili nga finalistët do të marrë nga 10 mijë euro./ CNA.al

5 persona në ethe/ Kush janë finalistët e “Big Brother VIP

Lajmet e fundit nga