LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Meqë imazhin pas bigut nuk e ndryshoj dot”/ Kejvina Kthella i befason të gjithë me pamjen  

12 Mars 2023, 09:37, Lifestyle CNA
“Meqë imazhin pas bigut nuk e ndryshoj dot”/ Kejvina Kthella i
Modelja Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella është një nga personazhet më të përfolur në mediat rozë që pas daljes së saj nga "Big Brother VIP".

Modelja tregoi pendesën e saj për gjuhën e ashpër dhe sjelljen agresive që kishte përdorur gjatë qëndrimit të saj në "Big Brother", duke i kërkuar falje këngëtarit Luiz Ejlli dhe fansave e familjarëve të tij për shuplakën.

Së fundi ajo është rikthyer sërish aktive në rrjetet sociale ku ka zbuluar për të gjithë ndjekësit e saj ndryshimin që ka bërë në pamje.

Ajo ka hequr dorë nga flokët bionde, duke u kthyer në një brune mjaft simpatike.

“Meqë imazhin mbas bigut se ndryshoj dot thash të ndryshoj flokët!”, shkruan Kejvina krahas videos ku tregon ndryshimin në pamje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KEJVINA (@kejvina)

Lajmet e fundit nga