LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po më shkatërron”/ Olta nuk përmban lotët, kërkon largimin nga shtëpia

11 Mars 2023, 16:59, Lifestyle CNA

“Po më shkatërron”/ Olta nuk përmban lotët,

 Aktorja, Olta Gixhari ka pasur një shpërthim emocional ku ka deklaruar se nuk po e përballon dot më mungesën e djalit të saj dhe qëndrimin larg tij.

Gjatë bisedës me banorët, mes lotësh, aktorja e njohur u shpreh se nuk mund të qëndrojë më në shtëpinë e Big Brother VIP pasi ishte bërë pjesë vetëm për të qenë një muaj.

“Po më shkatërron mungesa e çunit, nuk e di sa do ta shtyj kështu. Se përballoj dot. E ndjej mungesën e shtëpisë, aromën. Kupton sa ftohtë je këtu, sa larg. Nuk rri më larg çunit, e teprova shumë është e ekzagjeruar, kam ardhur vetëm për një muaj. Jashtë gjërat i rregullova vetëm për 1 muaj. Këtu të rrëmben energjia, loja. Mendoj vetëm çunin më dalin lotët, u shkatërrova nga pagjumësia. I vetmi vend ku e nxjerr është natën, të rëndohet frymëmarrja. Se di sa do të duroj”, shprehet Olta./CNA.al

Lajmet e fundit nga