LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Në pritje të ëmbël/ Andresa e “Telebingos” zbulon gjininë e fëmijës  

15 Shtator 2022, 09:44, Lifestyle CNA
Në pritje të ëmbël/ Andresa e “Telebingos”
Balerina e "Telebingos", Andresa

Balerina e "Telebingo", Andresa ka zbuluar se është në pritje të ëmbël.

Andresa prej vitesh është e fejuar, por gjithnjë e ka mbajtur larg syrit mediatik jetën e saj private.

Së fundi, e ftuar në emisionin e Rudinës, ajo ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës.

Andresa është në pritje të një djali.

Kujtojmë se ajo u shfaq vite më parë në "Telebingo" dhe që në atë kohë është pjesë e pandashme e "show"-t të së dielës, në rubrikën e “Telebingos”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga