LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shoqe në "Big Brother Vip"/ Beniada nuk përmend Einxhelin, zbulon me kë ka ruajtur miqësinë jashtë shtëpisë së famshme

14 Shtator 2022, 09:23, Lifestyle CNA
Shoqe në "Big Brother Vip"/ Beniada nuk përmend Einxhelin,
Modelja Beniada Nishani

Modelja Beniada Nishani ka folur për miqësitë jashtë shtëpisë së "Big Brother VIP".

E ftuar në "Wake up", Beniada Nishani tha se ka shumë kontakte të mira me disa prej banorëve që kanë qenë brenda shtëpisë, ndërsa veçoi Sarah Berishën dhe Dj Pm.

Ndërsa nuk ka përmendur moderatoren Einxhel Shkira, me të cilën brenda "realityshow"-t, kishte një raport shumë të mirë.

“Por në këtë rast mendoj si kush don e gjen momentin dhe mundësinë. Me disa banorë kam akoma kontakte të mira, si Sarah Berisha, me DJ Pm”, tha Beniada.

Pas daljes nga "Big Brother Vip", Beniada dhe Einxhel, nuk janë parë bashkë dhe as nuk kanë komunikuar, duke ngritur kështu dyshime se raporti i tyre nuk është më i njëjtë si brenda shtëpisë së "Big Brother"./ CNA.al

Lajmet e fundit nga