LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Një tjetër konkurrent në "Dance With Me"/ Zbulohet emri i këngëtarit

14 Shtator 2022, 09:11, Lifestyle CNA

Një tjetër konkurrent në "Dance With Me"/ Zbulohet emri

Një tjetër konkurrent që do të jetë pjesë e “Dance With Me” tashmë është zbuluar. Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur nga Kosova, Valon Shehu, i cili pak kohë më parë ishte edhe pjesë e "Big Brother".

Me sa duket, ai nuk do t’u ndahet aventurave televizive dhe së fundmi faqja zyrtare e "DWM" ka dhënë njoftimin për pjesëmarrjen e tij.

“Rockeri i dashur @valonshehu me grinten dhe karakterin e tij luftarak vjen te sprovoje veten ne pisten e vallezimit! Go for it ”, shkruhet në njoftim

Një tjetër konkurrent në "Dance With Me"/ Zbulohet emri

Sakaq pak kohë pas daljes nga Big brother ai foli për eksperiencën e tij të shkurtër aty, ku shumë gjatë do të mbahet mend momenti kur ai u la në dushin e BBV.

‘Të gjitha, nuk besoj se kanë reguar keq por thjeshtë më ka bërë përshtypje fakti sesi të gjithë laheshin me të brendshme. Mesa di unë njeriu lahet ashtu sic na ka falur zoti. Vajzat kur kalonin e zgjasnin kokën për të parë sepse pa u zgjatur nuk mund të dallosh gjë. Në kamera nuk dallohet që pasi e ka mendu regjia të mos dalim nudo pasi shikojnë edhe fëmijët. Por nuk mendoj që kanë reaguar keq plus kur kam hyrë unë ato kishin dy muaj brenda edhe normal epshi ishte i madh kurse unë isha i freskët”– u shpreh ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga