LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Një nga gazetaret më seksi italiane/ Njihuni me yllin që premtoi poza nudo për fitoren e Barcelonës

14 Shtator 2022, 13:32, Lifestyle CNA
FOTOT-Një nga gazetaret më seksi italiane/ Njihuni me yllin që
Gazetarja Diletta Leotta

Diletta Leotta është një gazetare dhe prezantuese sporti, e cila është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe shumë e komentuar për deklarata e saj.

Së fundi, Leotta tronditi publikun me deklaratën e saj se nëse Barcelona fiton ndaj Bajernit me tre a më shumë gola diferencë do të pozonte nudo, por kjo nuk ndodhi pasi Bajerni fitoi ndeshjen. 

Përveç kësaj, gazetarja komentohet edhe për format e saj perfekte, të cilët shpesh i publikon në rrjetet sociale.

Nuk duhet të harrojmë se Diletta dhe aktori turk me origjinë shqipotare, Can Yaman, kanë qenë në një lidhje dashurie, e cila përfundoi pak kohë më parë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot seksi të Diletta Leotta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga