LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Leonardo Di Caprio "thyen ligjin personal"/ Hidhet në krahët e Gigi Hadid

14 Shtator 2022, 09:46, Lifestyle CNA

Leonardo Di Caprio "thyen ligjin personal"/ Hidhet në krahët

Ylli i “Titanic”, i cili pak kohë më parë i dha fund lidhjes me Camila Morrow, pak kohë pasi kjo e fundit mbushi 25 vjeç. 

Rrjeti menjëherë vërshoi me komente duke vënë në dukje se Leonardo Di Caprio i ndan të dashurat menjëherë sapo ato mbushin 25 vjeç, kjo për shkak se femrat në atë moshë fillojnë të shtrohen dhe kërkojnë të krijojnë familje, gjë që Leo nuk e do. Atij nuk i pëlqen të përfshihet kaq shumë në një marrëdhënie. 

Gjithsesi, kësaj here ai duket se ka "thyer ligjin" e tij personal dhe së fundmi është parë krah modeles së njohur Gigi Hadid, e cila është 27 vjeçe. 

"Page Six" raporton se DiCaprio dhe Gigi Hadid tashmë nuk fshihen, teksa janë publikuar edhe fotot e para të çiftit të ri. Ndërsa Hadid ka qenë e zënë këtë javë, duke marrë pistën për Vogue Ëorld dhe duke marrë pjesë në çmimet e modës, ajo ka gjetur kohë për t’u takuar me partnerin e saj.

Dyshja u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit në një festë të organizuar nga shoku i DiCaprios, Richie Akiva dhe Darren Dzienciol në një papafingo në Soho të shtunën mbrëma./CNA.al

Leonardo Di Caprio "thyen ligjin personal"/ Hidhet në krahëtLeonardo Di Caprio "thyen ligjin personal"/ Hidhet në krahët

Lajmet e fundit nga