LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beniada e thotë hapur/ "Më pëlqejnë meshkujt me kofshë…"

14 Shtator 2022, 09:36, Lifestyle CNA
Beniada e thotë hapur/ "Më pëlqejnë meshkujt me
Modelja Beniada Nishani

Modelja Beniada Nishani është një nga personazhet më të pëlqyer dhe të komentuar të "showbizz"-it.

Ajo njihet për natyrën e saj të sinqertë. Beniada shpesh ka folur për jetën e saj private, por këtë herë ka treguar se çfarë i pëlqen më shumë te një mashkull.

E ftuar në “Wake up”, modelja tha se gjëja e parë janë sytë, dhe pastaj këmbët, duke theksuar kofshët dhe të jetë muskuloz, tha Beniada.

“Atëherë do them dy gjëra. E para sytë, e dyta këmbët, kofsha. Muskuloz. Që tregon se bën sport. Çunat me kofshë të drejta”, tha Beniada./ CNA.al

Lajmet e fundit nga