LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sofia e Çanit”, konkurrente e "Përputhen"/ Fotot më provokuese të saj, që do t’iu lënë pa mend

14 Shtator 2022, 09:55, Lifestyle CNA
“Sofia e Çanit”, konkurrente e "Përputhen"/
Xheni Brahaj

Një nga konkurrentet e "Përputhen" të këtij sezoni është Xheni Brahaj.

Xheni Brahaj nuk është e panjohur për publikun.

Ajo më parë ka qenë pjesë e emisionit "Zonë e Lirë", e njohur si “Sofia”.

Së fundi, Xheni është bërë pjesë e programit të dashurisë, "Përputhen".

Nëse do t’i hedhim një sy llogarisë së saj në "Instagram", Xheni ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, mbi 100 mijë.

Konkurrentja shfaqet shumë seksi, teksa pozon me bikini duke treguar dhe format perfekte./ CNA.al

Lajmet e fundit nga