LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pse Megi Pojanin mund ta quajmë "bishë provokuese"? / Fotot e saj tregojnë gjithçka

14 Shtator 2022, 11:06, Lifestyle CNA

Pse Megi Pojanin mund ta quajmë "bishë provokuese"? / Fotot

Besoj të gjithë e njihni ose keni dëgjuar së paku një herë për bukuroshen Megi Pojani, vajza e cila u bë e njohur nga seriali "Anabel Hostel", vite më parë.

Pse Megi Pojanin mund ta quajmë "bishë provokuese"? / Fotot

Rrugëtimi i saj nisi aty, ku ajo luajti rolin e një vajze të çlirët, duke pasqyruar edhe anët më të "errëta dhe tinzare", apo teknikat lozonjare që femrat përdorin për të shtënë në dorë një mashkull. Herë lozonjare, herë provokative e herë gangstere, kjo është Megi Pojani, vajza e cila tashmë është bërë edhe pjesë e televizionit. 

Pse Megi Pojanin mund ta quajmë "bishë provokuese"? / Fotot

E gjithë kjo zhurmë për të, në fakt nuk është e rastësishme, pasi Megi di gjithmonë ku t'i prekë njerëzit. Dhe gjejeni se ku, pikërisht në fantazitë e tyre seksuale. 

Ajo asnjëherë nuk heziton që të bëjë foto provokative, edhe pse mund të jetë edhe e veshur si çdo femër tjetër. Ajo gjithmonë di si të tërheqë vëmendjen qoftë edhe me një lëvizje, që e bërë nga dikush tjetër nuk duket po kaq seksi sa ajo. Ndiqni bllokun e fotove dhe do ta kuptoni se për çfarë e kemi fjalën./CNA.al 

Lajmet e fundit nga