LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"E tharë" për diell/ Aktorja italiane, Laura Torrisi, tregon format perfekte me bikini

14 Shtator 2022, 10:42, Lifestyle CNA

"E tharë" për diell/ Aktorja italiane, Laura Torrisi, tregon

Laura Torrisi pozon me bikini si një perëndeshë buzë detit me një bikini mahnitëse që i vë në pah kthesat e saj të mprehta.
“Deri në rrezet e fundit të diellit”, shkruan ai duke shijuar pamjet e fundit të verës. Aktorja siciliane ka qenë e lidhur me regjisorin Leonardo Pieraccioni, me të cilin kishte Martina, dhe tani është beqare. Ose të paktën kështu thuhet në rrjetet sociale: e dashuruar marrëzisht pas vajzës dhe qenve të saj.

Laura Torrisi pozon me gjunjët në rërë dhe vështrimin në horizont, duke mbajtur flokët me dorë dhe duke e lënë veten të përgjumet nga era dhe muzika e dallgëve. Ajo vesh një bikini trekëndësh që pothuajse nuk i përmban format e saj: barku i sheshtë dhe gjoksi i ndezur vihen në pah nga rroba banjo mikro.

"E tharë" për diell/ Aktorja italiane, Laura Torrisi, tregon

Laura Torrisi bëri debutimin e saj në showbiz me pjesëmarrjen në konkursin Miss Italia. Bukuroshja seksi dhe tërheqëse siciliane, ajo më pas mori pjesë në filma, fiction dhe reality show "Big Brother". Pas historisë së dashurisë me Leonardo Pieraccioni ai pati disa flirte. Tani ajo është një nënë e kënaqur dhe e lumtur që pushton me sensualitetin dhe rrezet e diellit të pagabueshme. Në rrjetet sociale ajo ndan fotot e saj intriguese dhe ato më të bukura, duke shkuar nga bikini në plazh deri te përparëseja në kuzhinë. Me ndjekësit ajo është gjithmonë e sinqertë: në internet kohë më parë ka treguar për peripecitë e saj me endometriozën dhe është shfaqur para fansave edhe nga shtrati i spitalit./CNA.al

"E tharë" për diell/ Aktorja italiane, Laura Torrisi, tregon

Lajmet e fundit nga