LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nga 'gocë e bukur' në një 'mami seksi'/ Jeta 360 gradë e Eliona Pitarkës në 20 foto

14 Shtator 2022, 11:46, Lifestyle CNA

Nga 'gocë e bukur' në një 'mami seksi'/ Jeta

Eliona Pitarka është aktorja e humorit, e cila që nga debutimi i parë në skenë e deri më sot do të mbahet mend, përveçse për rolet e saj si një 'vajzë lozonjare', edhe për format e saj trupore mjaft fantastike. 

Trupgjatë, belhollë dhe me forma të mbushura, Eliona gjithmonë ka tërhequr vëmendje për këtë aset të saj. Por edhe tani që është bërë nënë ajo vazhdon të jetë në superformë dhe fotot e saj e tregojnë më së miri që mëmësia nuk e ka bërë më pak joshëse./CNA.al

Lajmet e fundit nga