LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Më dashnor përveç burrit?/ Habit sipërmarësja shqiptare: I kam provuar të gjitha

14 Shtator 2022, 20:40, Lifestyle CNA
Më dashnor përveç burrit?/ Habit sipërmarësja
Sipërmarrësja shqiptare, Arba Grami

Sipërmarrësja shqiptare, Arba Grami ka habitur me rrëfiimin që ka bërë ditën e sotme, teksa ka folur për divorcin.

Duke iu referuar eksperiencës personale, ajo tha në emisionin “Ditë e Re” se ka provuar që në një lidhje të jetë edhe palë e parë, palë e tretë, por edhe të ketë palë të tretë.

“Unë kam qenë dhe e treta në një marrëdhënie, kam qenë dhe e para, dhe kam pas të tretë etj., pra i kam provuar të gjitha këto pozicione. Për mua divorci nuk ndodh asnjëherë prej personit të tretë, që hyn në mes të një gjëje të konsoliduar”, u shpreh sipërmarrësja.

Grami deklaroi se meshkujve u duket sikur kanë trofe kur kanë edhe grua edhe dashnore. Pas divorcit, ajo theksoi se gjithmonë personi negative është femra.

“Në përballje reale në marrëdhëniet e mia pas divorcit.  Familjet e këtyre djemve dhe shoqëria mendonin se isha personi negativ në këtë marrëdhënie", nënvizoi sipermarrësja./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga