LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Mos ma drejto mua dorën ashtu”/ Plas keq në "Përputhen", përplasen dy konkurrentet

15 Shtator 2022, 08:31, Lifestyle CNA
“Mos ma drejto mua dorën ashtu”/ Plas keq në
"Përputhen", emision

Ende pa nisur mirë programi kanë filluar edhe zënkat dhe kunjat mes dy konkurrenteve, Edës dhe Xhenit.

E gjithë kjo nisi për profesionin e konkurrentit të ri, i cili tha se punonte kamionist.

Kaq ka mjaftuar që mes tyre të nisë debati dhe tensioni.

Babai im ka bërë këtë punë kur unë kam qenë fëmijë dhe nuk është fare turp ta bësh këtë punë dhe nuk e kisha në kontekst ofendimi, s'ka lidhje me paragjykimin, unë e bëra pyetjen në lidhje a do ta lije ti punën për dashurinë. Rri mos fol budalliqe”, tha Xheni.

“Mos ma drejto ashtu atë dorën”, i është kthyer Eda./ CNA.al

Lajmet e fundit nga