LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deklaratat rreth seksualitetit të saj/ Billie Eilish hedh akuza ndaj “Variety”

4 Dhjetor 2023, 16:20, Lifestyle CNA
Deklaratat rreth seksualitetit të saj/ Billie Eilish hedh akuza ndaj
Billie Eilish

Billie Eilish u ka kërkuar njerëzve që të ndalojnë së diskutuari për seksualitetin e saj, pasi ajo akuzoi një revistë se e "shpërndante".

Këngëtarja e Bad Guy tregoi se ajo tërhiqej nga femrat në një intervistë të fundit për kopertinën amerikane Variety.

Në revistën Hitmakers gjatë fundjavës, Billie u pyet në kamera nëse donte të dilte.

“Faleminderit Variety për çmimin tim dhe gjithashtu më dolën në tapetin e kuq në orën 11:00 në vend që të më flisnit për çdo gjë tjetër që ka rëndësi. Më pëlqejnë djemtë dhe vajzat më lini të qetë për këtë.”, shkroi ajo.

Në intervistën e revistës, botuar për herë të parë më 13 nëntor, Billie diskuton të qenit një grua e re në sytë e publikut dhe se si ajo ishte ndjerë e frikësuar nga femrat e tjera.

Së bashku me vëllain dhe bashkëpunëtorin e saj Finneas, Billie pranoi çmimin për Këngën e Filmit të Vitit për filmin Ëhat Ëas I Made For from Barbie./ CNA

Lajmet e fundit nga