LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Drake surprizon me klipin e ri/ I veshur kuq e zi me shqiponjën dykrenare

30 Nëntor 2023, 08:57, Lifestyle CNA
Drake surprizon me klipin e ri/ I veshur kuq e zi me shqiponjën dykrenare
Drake

Reperi me famë botërore, i hitit “Kiki, do you love me”, Drake, ka surprizuar të gjithë shqiptarët në klipin e tij të fundit të publikuar pak orë më parë, “Polar Opposites”.

Reperi dhe pjesëtarë të tjerë të klipit të tij janë veshur me simbolet e flamurit shqiptar.

Kënga dhe klipi kanë kaluar 1 milion klikime në vetëm 14 orë. Nuk dihet se nga ku është frymëzuar reperi, por gjatë gjithë klipit ai shihet i veshur vetëm kuq e zi.

Edhe në mbyllje të klipit shihet shqiponja dhe flamuri ynë kombëtar. / CNA

Drake surprizon me klipin e ri/ I veshur kuq e zi me shqiponjën dykrenare

Drake surprizon me klipin e ri/ I veshur kuq e zi me shqiponjën dykrenare

Drake surprizon me klipin e ri/ I veshur kuq e zi me shqiponjën dykrenare

Lajmet e fundit nga