LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Bomba" filipinase që çmend meshkujt/ 10 fotot më provokuese të ish-gruas së reperit të famshëm

29 Nëntor 2023, 14:46, Lifestyle CNA
"Bomba" filipinase që çmend meshkujt/ 10 fotot më
Daphne Joy

Me 2 milionë ndjekës në "Instagram", modelja filipinase, Daphne Joy, çmend çdo mashkull me fotot e saj provokuese dhe format superbombastike.

Ylli i rrjeteve sociale shfaqet mahnitëse në pozat e saj me bikini minimaliste, të cilat tregojnë më së miri format e saj.

Ajo njihet si ish-gruaja e reperit të famshëm 50 Cent. Modelja është ndarë prej vitesh nga reperi me të cilin ka dhe një fëmijë.

Për më tepër shihni galerinë me 10 fotot më provokuese të yllit të "Instagram"-it./ CNA

 

Lajmet e fundit nga