LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Era Istrefi më sensuale se kurrë në pozat e fundit

27 Nëntor 2023, 15:34, Lifestyle CNA
Foto/ Era Istrefi më sensuale se kurrë në pozat e fundit
Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi ka mahnitur fansat me pozat e saj të fundit.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto ku është e veshur me reqipeta plot shkëlqim.

Fotot kanë tërhequr vëmendjen e fansave të saj dhe janë pëlqyer shumë.

Ajo ka në rrjetet sociale mbi 1.4 milionë ndjekës.

As komentet nuk kanë munguar për dukjen tejet sensuale të këngëtares.

Era Istrefi është rikthyer fuqishëm me performanca dhe koncerte të shumta gjatë këtij sezoni./ CNA

Lajmet e fundit nga