LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rita Ora duket e mahnitshme teksa promovon koleksionin e ri me ‘Primark’

2 Nëntor 2023, 15:44, Lifestyle CNA

Rita Ora duket e mahnitshme teksa promovon koleksionin e ri me

Këngëtarja shqiptare me famë botërore dukej e pabesueshme teksa shfaqi disa foto nga koleksioni i saj i fundit me Primark.

Rita shfaqi fizikun e saj të tonifikuar me një fustan metalik të argjendtë.

Ajo gjithashtu shfaqi një tjetër nga artikujt e koleksionit të saj, një fustan të zi.

Koleksioni i dytë i Ritës ma markën vjen pas lançimit të suksesshëm të veshjeve në muajin shtator. Koleksioni i frymëzuar nga stili personal i Ritës, si dhe nga stili ikonë i Studio 54 dhe moda rock në fund të viteve ’70/ ’80.

Ashtu si me koleksionin e parë, ai ishte bashkë-dizajnuar nga Primark dhe Rita dhe stilistja me bazë në Londër, Jaëara Alleyne, dhe u stilua nga stilistja e Ritës, Pippa Atkinson.

Rita tha: Ka qenë një ëndërr e realizuar duke punuar me Primark për të sjellë në jetë vizionin tonë të përbashkët. Duke kombinuar dashurinë time për modën dhe kreativitetin, ne kemi krijuar diçka magjike që të gjithë ta ruajnë në veshjet e tyre dhe ta shijojnë veshjen herë pas here. Jam shumë e emocionuar të ndaj fazën tjetër të udhëtimit tonë pikërisht në kohën e pushimeve. Me këtë koleksion të ri, shpresoj që njerëzit të mund të gjejnë disa pjesë që me të vërtetë i ndihmojnë ata të duken dhe të ndihen më mirë.

Koleksioni i festave Rita Ora x Primark do të jetë i disponueshëm në të gjitha dyqanet e Primark në 16 marketet e tij nga e marta 7 nëntor./ CNA

Lajmet e fundit nga