LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Djali i Adrola Dushit feston 10-vjetorin, komenti i veçantë i Fifit

27 Nëntor 2023, 09:34, Lifestyle CNA
Djali i Adrola Dushit feston 10-vjetorin, komenti i veçantë i Fifit
Fifi, Adrola Dushi dhe Adis Patushi

Këngëtarja Fifi ka uruar djalin e partnerit të saj, Troin, për ditëlindjen e tij të 10-të, teksa ka komentuar në një postim të nënës së tij, modeles Adrola Dushi.

“E bekoftë Zoti me krejt ma t’mirat” – shkruan Fifi në profilin e "Instagram"-it të Adrola Dushit.

Ajo duket se ruan një raport të mirë me ish-partneren e Adis Patushit dhe djalin e tij nga marrëdhënia e mëparshme dhe ky koment i këngëtares nuk ka kaluar pa u vënë re.

Djali i Adrola Dushit feston 10-vjetorin, komenti i veçantë i Fifit

Në postimin përmes të cilit Adrola uronte të birin, komenti i Fifit spikati për shkak edhe të marrëdhënies që ajo ka vendosur të ruajë me modelen dhe djalin e saj.

Më herët Fifi ka bërë një reagim të gjatë teksa shpjegonte se ajo dhe Adisi ishin të dashuruar dhe se komentet e njerëzve për një ndikim të mundshëm të këngëtares në ndarjen e Patushit dhe Adrola Dushit, e lëndonin së tepërmi.

Edhe nga marrëdhënia mes Fifit e Adisit, ka ardhur në jetë një djalë të cilin çifti e ka quajtur Theo Mal./CNA

 

Lajmet e fundit nga