LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dua Lipa kombinon çantën Hermes me atletet Puma

21 Nëntor 2023, 17:17, Lifestyle CNA

Dua Lipa kombinon çantën Hermes me atletet Puma

Dua Lipa mund të jetë një nga personazhet e famshme me garderobën më avangarde, por as ajo nuk i reziston dot një prej kombinimeve më elementare. 

Por sigurisht, duke qenë se po flasim për Dua Lipën, ajo nuk mund të mos i jepte ansamblit prekjen e saj duke kombinuar atletet Puma me një çantë të shtrenjtë Hermes.

Ylli i pop-it u fotografua në një aeroport në Japoni me pantallona të zeza jogger, një kapuç të bardhë të veshur mbi një pallto me tegela dhe syze dielli të zeza.

Për të kompletuar look-un ajo zgjodhi atletet Puma Palermo, një nga stilet më të njohura të sezonit (të cilat tashmë e kemi parë të veshur nga Emily Ratajkowski) dhe një çantë të zezë Hermes Birkin./ CNA

Lajmet e fundit nga