LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Po “trazon” ujërat në "Big Brother VIP Kosova"/ Kjo është konkurrentja e re që po sfidon Albën

19 Nëntor 2023, 13:13, Lifestyle CNA
Po “trazon” ujërat në "Big Brother VIP Kosova"/
Kader Kicaj

Kader Kicaj është konkurrentja më e re e "Big Brother VIP Kosova", e cila që me hyrjen e saj në shtëpinë e famshme ka trazuar ujërat dhe ka krijuar debate me banorët.

Ajo u komentua shumë për bukurinë e saj dhe ndjekësit e konsiderojnë një rivale të Albës.

Pas hyrjes Kader ka hedhur kunja drejt Albës duke i kujtuar faktin që ajo fle me "make up".

Po ashtu ka pasur edhe një fërkim me Shqipe Hysenajn ku kjo e fundit nuk e ka kursyer në replika.

Për më tepër në rrjetet sociale, ajo është shumë e ndjekur, por fotot janë të rralla.

Ne përzgjodhëm 10 prej tyre të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga