LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Di Caprio feston 49-vjetorin, shkëlqen Rita Ora e Taika Waititi në festë

13 Nëntor 2023, 13:50, Lifestyle CNA
Di Caprio feston 49-vjetorin, shkëlqen Rita Ora e Taika Waititi në
Rita Ora, Zoe Saldana dhe Kate Beckinsale në ditëlindjen e Di Caprio

Ylli i kinematografisë Leonardo di Caprio ka festuar 49-vjetorin në një festë me miq. Në festën e yllit amerikan kanë marrë pjesë emra të rëndësishëm të showbizzit si Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi.

Këngëtarja me origjinë shqiptare u pa e veshur me një fustan e pardesy të zezë, ku duhet theskuar se shkëlqente e gjitha.  Po ashtu edhe Zoe Saldana, 45 vjeç, dhe bashkëshorti i saj regjisor Marco Perego tërhoqën vëmendjen me veshjet e tyre.

Aktorja angleze Kate Beckinsale, 50 vjeçe, shkëlqeu gjithashtu në një veshje në të cilën kishte vendosur një stoli të madhe në pjesën e përparme.

Regjisori i filmit nga Zelanda e Re, Waititi, u martua me këngëtaren Rita Ora gushtin e kaluar në shtëpinë e tyre në Los Anxhelos, dhe mediat raportojnë se së fundmi ai ka investuar në një rezidencë të madhe në periferi të Auckland, Point Chevalier. Hapësira me katër dhoma gjumi, trekatëshe në majë të shkëmbit është e vendosur në një hapësirë të konsiderueshme, me akses në plazh dhe është padyshim prona më e shtrenjtë në lagje./CNA

Lajmet e fundit nga