LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Modelja e Playboy që u bë e famshme nga Maradona

26 Nëntor 2023, 12:56, Lifestyle CNA
FOTO/ Modelja e Playboy që u bë e famshme nga Maradona
Antonela Avellaneda dhe Maradona

Modelja 41-vjeçare e "Playboy", Antonela Avellaneda, ka bërë së fundmi një deklaratë që e ka kthyer në qendër të vëmendjes. Ajo ka rikujtuar fillimet e saj në karrierën si modele, ndërsa ka pranuar se Maradona i dha asaj një shtysë të konsiderueshme duke financuar fotosesionin e saj të parë nudo.

Për Avellaneda-n, një fanatike e vetëshpallur e Maradonës, fotosesioni i financuar nga legjenda e futbollit ishte një ëndërr e realizuar. 

Pasi e takoi në një moshë të re, ajo i shiti atij një libër me fotosesionet e saj ekskluzive, të cilat nuk u bënë kurrë virale, por u shpërndanë në mjedise më ekzotike dhe private. 

Me fondet e fotosesionit, Avellaneda bëri lëvizje strategjike që i dhanë formë të ardhmes së saj. Ajo investoi në arsimimin e saj, duke u regjistruar në një kolegj të marketingut digjital dhe mbështeti familjen e saj. Ajo gjithashtu ngriti një dyqan dhe bleu makinën e saj të parë, një "Corsa".

Kjo rritje financiare e lejoi atë të udhëtonte dhe të zgjeronte karrierën e saj, duke shkuar në Kili, Meksikë dhe përfundimisht në Brazil.

Trajektorja e karrierës së Avellaneda-s e çoi atë në kopertinat e "Playboy Portugal" në vitin 2019, duke i shtuar paraqitjet e saj në 2003 dhe 2004. Ndryshe nga shumë modele sot, ajo zgjedh të mos përdorë platforma si "OnlyFans", në vend të kësaj vendosi t'ua shesë përmbajtjen e saj drejtpërdrejt klientëve VIP përmes "Instagram"-it.

Kjo qasje pasqyron dëshirën e saj për të ruajtur një nivel ekskluziviteti dhe kontrolli mbi punën e saj./CNA

FOTO/ Modelja e Playboy që u bë e famshme nga Maradona

 

FOTO/ Modelja e Playboy që u bë e famshme nga Maradona

FOTO/ Modelja e Playboy që u bë e famshme nga Maradona

FOTO/ Modelja e Playboy që u bë e famshme nga Maradona

FOTO/ Modelja e Playboy që u bë e famshme nga Maradona

FOTO/ Modelja e Playboy që u bë e famshme nga Maradona

Lajmet e fundit nga