LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do të bëhemi tre”/ Kiara dhe Luizi konfirmojnë lajmin e ëmbël, zbulohet gjinia e fëmijës

22 Nëntor 2023, 15:51, Lifestyle CNA

“Do të bëhemi tre”/ Kiara dhe Luizi konfirmojnë

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë konfirmuar lajmin se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Luiz Ejlli ka publikuar këngën dhe klipin e tij më të ri të titulluar "Frymë" ku dhe ndan detaje nga pritja e ëmbël e Kiarës, momentin ku kanë mësuar lajmin si dhe kur kanë zbuluar gjininë e fëmijës.

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër të një vajze.

Kiara përmes një postimi ka ndarë me të gjithë ndjekësit emocionet e pritjes së ëmbël.

“Ne kur e mesuam lajmin na la pa fryme dhe mezi kemi pritur ta ndajm edhe me ju. Jemi te mbushur me emocione, pasi shume shpejt do te vij ne jete fruti i dashurise tone, qe mezi presim ti shohim syte dhe ti prekim duart. Kjo eshte per te gjithe ju qe prej fillimit keni perjetuar me ne cdo emocion te historise tone te bukur te dashurise. Do te behemi 3”, shkruan Kiara./ CNA

Kujtojmë se Kiara dhe Luizi janë njohur gjatë eksperiencës së tyre në Big Brother Vip Albania. Historia e tyre e dashurisë është komentuar shumë në mediat rozë si gjatë kohës kur çifti ishte brenda shtëpisë ashtu edhe jashtë saj. 

Ata kurorëzuan dashurinë në martesë në finalen e madhe të Big Brother Vip./ CNA

 

Lajmet e fundit nga