LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ja si dukej Alba e “Big Brother VIP Kosova” përpara operacioneve plastike

22 Nëntor 2023, 17:23, Lifestyle CNA
Ja si dukej Alba e “Big Brother VIP Kosova” përpara
Albana Vukaj 

Albana Vukaj  është ndër personazhet më të spikatura të “Big Brother VIP Kosova”.

Ajo është përlqyer si për karakterin e saj, sensin poztiv të humorit dhe mënyrën e komunikimit me banorët.

Gjithashtu ajo ra në vëmendje të djemve të cilët janë në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”.

Së fundmi ajo po përflitet për një histori të mundshme dashurie me Azemin.  

Por, Alba gjithashtu nuk ka mbetur pa u komentuar as për ndërhyrjet estetike që ka bërë në trupin e saj.

Më poshtë po ju sjellim një foto të Albës përpara ndërhyrjeve estetike./ CNA

Lajmet e fundit nga