LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A janë ndarë?/ Elia Zaharia nuk shihet gjëkundi në aktivitete me princ Lekën

29 Nëntor 2023, 12:42, Lifestyle CNA
A janë ndarë?/ Elia Zaharia nuk shihet gjëkundi në
Elia Zaharia dhe Princ Leka

Marrëdhënia mes Princ Lekës dhe aktores Elia Zaharia qartazi po kalon në një krizë dhe janë disa faktorë të dukshëm për këtë distancim të çiftit.

Çka thelloi së tepërmi dyshimet për krizën mes tyre ishte ditëlindja e të voglës, princeshës Geraldinë, ku Elia dhe Leka, përpos faktit që bënë urime të ndara, nuk figuronin në fotot e njëri-tjetrit me portretin familjar sikundër kishin bërë më herët.

Edhe mbrëmjen e shkuar teksa merrte pjesë në pritjen zyrtare të organizuar nga Presidenti Bajram Begaj me rastin e 111-vjetorit të Pavarësisë, Princi Leka është shfaqur i vetëm, pa bashkëshorten e tij, e cila më herët nuk humbiste asnjë pritje zyrtare.

A janë ndarë?/ Elia Zaharia nuk shihet gjëkundi në

Nëse rikthehemi në profilet zyrtare në rrjetet sociale të Elia Zaharias apo Princit Leka ata duket se kanë fshirë çdo gjurmë të marrëdhënies së tyre së fundmi.

Asnjëri prej të dyve nuk ka reaguar ende në lidhje me lajmet që janë përhapur masivisht në media, e që si indicie kanë pikërisht mosshoqërimin e princeshës në disa prej këtyre aktiviteteve./CNA

 

Lajmet e fundit nga