LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Njihuni me 20 shenjat që tregojnë se partneri po ju tradhton

28 Nëntor 2023, 20:45, Lifestyle CNA
Njihuni me 20 shenjat që tregojnë se partneri po ju tradhton
Foto ilustruese

Të zbulosh se je mashtruar nga partneri nuk është kurrë e lehtë – megjithatë shumë preferojnë të dinë të vërtetën dhe të mos qëndrojnë në errësirë?.

Disa njerëz, së pari duke dyshuar se partneri i tyre po i tradhton , punësojnë hetues privatë për të zbuluar të vërtetën.

Dedektivët privat kanë renditur 20 shenja që tregojnë për tradhëti dhe thonë se nëse 4 prej tyre plotësohen atëherë mundësia e tradhtisë është një skenar shumë i mundshëm.

Sipas të dhënave të raportuara nga hetuesit privatë, ka shenja të caktuara që partneri juaj po ju tradhton dhe këto mund të jenë orë më të gjata në punë, udhëtime pune, më pak kontakte seksuale me partnerin tuaj etjer.

Më poshtë po ju sjellim listën e hetuesve privatë me 20 shenja që nëse i vëreni te partneri duhet të filloni të shqetësoheni: 

Ndryshon zakonet

Ai largohet nga shtëpia më herët dhe kthehet më vonë

Ai shpesh merr pjesë në udhëtime pune

Qëndron larg festimeve dhe eventeve familjare

Ai punon jashtë orarit

Ai shpenzon më shumë

Mban llogaritë e fshehura të mediave sociale (Instagram, Facebook)

Fsheh faturat e kartës së kreditit

Ai kujdeset shumë për pamjen e tij

Ka erë ndryshe nga zakonisht

Ajo blen dhurata që nuk i keni parë kurrë më parë

Ju vëreni gjëra të pashpjegueshme si prezervativët në makinë

Ai filloi një palestër

Ju vëreni thirrje të humbura në celularin e tij nga një numër i panjohur

Dërgon dhe merr mesazhe të koduara

Bëni më pak seks

Shmanget pa ndonjë arsye

Ai gënjen hapur

Nervozohet

Nuk dëshiron surpriza dhe ardhje të papritura në shtëpinë e tij, saj/ CNA

Lajmet e fundit nga